Gizlilik İlkeleri

GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Sözleşmesi

Bu beyan elazigkoyurunleri.com'un gizlilik politikasını içerir. elazigkoyurunleri.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız. 

elazigkoyurunleri.com, müşterilerinin memnuniyetini ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla bazı kişisel bilgileri (isim, yaş, e-posta vb.) müşterilerinden talep etmektedir. elazigkoyurunleri.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece elazigkoyurunleri.com bünyesinde kullanılmaktadır. elazigkoyurunleri.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. 

elazigkoyurunleri.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, müşterilerimize daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda, resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

elazigkoyurunleri.com`a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz: 


Sürsürü Mh. Şehit Mimar F. Mehmet Bakar Sk. No. 48/A Merkez/ELAZIĞ (Elazığ Belediyesi Karşısı Çocuk Islahevi Altı)

0424 247 00 19